MTELEKOM: 461 Ft
OTP: 7 435 Ft
Cikkünk után visszatáncolt az áron aluli ingatlanvásárlásból a DK politikusa

Sport24 - Fókusz | 2018-02-13 14:58:00

Cikkünk után visszatáncolt az áron aluli ingatlanvásárlásból a DK politikusaÉlő Norbert cége rámozdult egy ingatlanra, a fideszes vezetésű önkormányzat el is döntötte, hogy eladja neki. Aztán a furcsa ügy napvilágra kerülése után a DK-s politikus visszavonta a pályázatát.

Folytatás az eredeti oldalon →
Nem tetszik?

Hasonló hírek:
2018.08.15 15:29
A spanyol kétszeres világbajnokként hagyja ott a Forma-1-et, pedig Schumacher hét vb-címet jelentő rekordját is megdönthette volna, ha nem dönt folyamatosan rosszabbnál rosszabbul.
2018.08.15 13:09
Nem szeretnék erre fogni a kiesést, de azért jelezték az európai szövetség felé, hogy nem voltak kibékülve a helyzettel.
2018.08.15 08:13
Jól tarthatta magát a kínai nő.
2018.08.15 06:16
A híd fenntartója szerint semmi jel nem utalt a tragédiára.
2018.08.14 21:56
A Vidi FC hazai pályán gól nélküli döntetlennel megőrizte az első mérkőzésen elért 1-1-s eredményt a svéd Malmö együttesével szemben, így bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik fordulójába.
Felcsúton 0-0-t játszott a svéd Malmö FF-fel a magyar bajnokcsapat, így a svédországi 1-1 után idegenben lőtt góllal bejutott a Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik fordulójába.
2018.08.14 17:09
2012 óta minden nézőt kitiltottak a futballmérkőzésekről az állandó rendbontások miatt.
2018.08.13 18:30
Két napon belül már a második játékos mondja le a válogatottságot.
2018.08.13 17:55
Rendkívül bájos történet került elő Ausztráliából egy szörfdeszkákat javító férfiről és gyerekkori kincséről.