MTELEKOM: 461 Ft
OTP: 7 435 Ft
Bivalyerős Brazília, sztárcsatár nélküli németek: íme az E és az F csoport

hvg.hu - Sport | 2018-06-13 17:20:00

Bivalyerős Brazília, sztárcsatár nélküli németek: íme az E és az F csoportHolnap elkezdődik a 2018-as labdarúgó világbajnokság Oroszországban. Felvezető sorozatunk harmadik részében az E és az F csoportokkal fogunk foglalkozni.

Folytatás az eredeti oldalon →
Nem tetszik?

Hasonló hírek:
2018.06.24 14:17
De nem kellett volna kiállítani Boatenget. Példás őszinteség, eszükbe sem jutott az elhallgatás.
2018.06.23 22:13
A világbajnok elég mély gödörből mászott ki, a svédek egy jó órán át vezettek. Kroos döntött a 95.-ben. Mázlijuk is volt, negyedóra után 11-est és büntetőt úsztak meg, mert nem lépett közbe a videóbíró. 2-1 lett a vb-csoportmeccs.
2018.06.23 21:57
A címvédő német válogatott a 96. percben, emberhátrányban fordított a svédek ellen.
2018.06.23 19:49
A svédek az elején nem kaptak meg egy jogos tizenegyest, de Toivonen emelésével így is vezetést szereztek. A második félidőt villámgóllal kezdték a németek, majd Boateng kiállítása után, a 95. percben fordítottak Kroos góljával.
2018.06.23 16:03
Két vébémeccs között 28 év után újra időmérő a Paul Ricard-on. Kövesse!
2018.06.23 10:00
Az F csoport mind a négy csapata pályára lép ma az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon, és megkezdődik a második kör a G csoportban is. Belgium és Mexikó nagy lépést tehet a továbbjutás felé, a németek a versenyben maradásért küzdenek. Kövesse velünk a nap eseményeit percről percre.