MTELEKOM: 461 Ft
OTP: 7 435 Ft
A vizesárokban ünnepelte Eb-aranyát az atléta

Sport24 - Fókusz | 2018-08-10 15:37:00

A vizesárokban ünnepelte Eb-aranyát az atlétaThomas Röhler hazai közönség előtt lett Európa bajnoka.

Folytatás az eredeti oldalon →
Nem tetszik?

Hasonló hírek:
2018.08.13 09:45
Volha Mazuronak élete legnagyobb sikerét érte el Berlinben.
2018.08.12 22:34
Az Eb legnagyobb bakija lett az izraeli futónőé. Egy 18 éves rúdugró rengette meg a világot.
2018.08.11 11:56
Az indoklás szerint a felvételek és az időeredmény alapján holland ellenfele csapott előbb a táblára a 10 km-es úszás végén.
2018.08.10 23:18
Az Ingebrigtsen fivérek közül mindenki nyert már 1500-on. Most együtt is döntőztek. Belga ikrek állnak a 400 dobogóján.
2018.08.08 17:33
Nilssonnak szerencséje volt, a matracra zuhant vissza. Folytatta a berlini Eb-t.
2018.08.08 10:11